You are currently viewing Wesele w stylu boho

Wesele w stylu boho

Sala weselna

Organizacja przyjęcia weselnego niewątpliwie zaczyna się od wyboru sali weselnej. Zanim jednak podejmiemy ten krok, ważne jest zastanowienie się, w jakim stylu i w jakich trendach nasze przyjęcie ma zostać zorganizowane.
Kluczowym elementem jest wystrój i oprawa dekoracji. Od kilku lat Pary Młode wybierają dekoracje w stylu boho, który jest połączeniem stylu glamour ,shabby chic, rustykalnego czy hippie. Pamiętajmy że wybór sali i miejsca ma duże znaczenie aby dostosować styl naszego przyjęcia. Przyjęcia w stylu boho często są powiązane z zaślubinami w plenerze z wykorzystaniem ogrodu i namiotu.
 

Oprawa wizualna

Do takiego stylu zdecydowanie będą pasować bukiety i wianki z polnych kwiatów, piórka, drewniane dodatki, plastry drewna, świece, latarenki, trawy, zboża, zielony mech. Uroku dodają zwiewne szarfy, materiały, które z powiewem wiatru wprowadzą magiczny klimat. Ciekawym pomysłem mogą być zawieszone na gałęziach drzew świecące girlandy czy lampki. Takie elementy dekoracji z pewnością ocieplą i dodadzą uroku oraz stworzą niezapomnianą magiczną atmosferę naszej uroczystości. Koronki, gipiury, sznurki jutowe, obrusy lniane, czyli wszystko co kojarzy nam się z naturą, będzie wspaniałym uzupełnieniem tego typu przyjęcia. Możemy tu wykorzystać wszystko co dała nam natura. Pamiętajmy aby poza oprawą florystyczną zadbać również o pasujący do całości poczęstunek

Odpowiemy na wszystkie pytania!

Tort weselny

 Do stylu boho można dobrać tort weselny „naked cake” który w prostej formie będzie nie tylko wspaniale smakował, ale również odpowiednio wyglądał. Dom Przyjęć Finezja jest pod tym względem elastyczny i dostosuje się do potrzeb Pary Młodej.
 
Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu. Możemy zająć się całą oprawą, doradzić, podpowiedzieć oraz pomóc aby wszystko zostało zorganizowane na najwyższym poziomie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i potrafimy sprostać każdemu wyzwaniu.
 

Zobacz menu weselne