You are currently viewing Impreza okolicznościowa w Domu Przyjęć Finezja

Impreza okolicznościowa w Domu Przyjęć Finezja

Imprezy okolicznościowe

Organizacja imprezy okolicznościowej jest przy współczesnych możliwościach rynkowych niemal tak łatwa, jak sam jej pomysł. Przygotowanie jednak przyjęcia w warunkach domowych może okazać się problematyczne, biorąc pod uwagę różnorodne parametry, jakie sprawiają, że zamówienie lokalu staje się wręcz zbawienne. Ilość korzyści wynikających z wyprawienia przyjęcia w warunkach restauracyjnych jest niezwykle duża.

 • Po pierwsze dotyczy to profesjonalnej obsługi, jaka towarzyszy imprezom w domu przyjęć, a której nie sposób zapewnić w domu.
 • Dołącza do tego znacznie większa powierzchnia, która z założenia jest w pełni dostosowana do imprez okolicznościowych, do odpoczynku, tańca, czy nawet ogród do pobytu na świeżym powietrzu.
 • Niezbitym argumentem przemawiającym za organizacją przyjęcia w Domu Przyjęć Finezja jest możliwość zaproszenia znacznie większej liczby gości, których wówczas nietrudno pomieścić.
 • Oczywiście serwujemy smaczne domowe potrawy i starannie dobrane napoje
 • Kolejny argument to możliwość zamówienia DJ-a, wodzireja lub profesjonalnego barmana.
 • I wisienka na torcie – brak konieczności dokonania szeregu czynności absorbujących finansowo, a przede wszystkim czasowo. Nasz lokal zapewnia kompleksową usługę od początku do końca.

Tego rodzaju outsourcing przygotowania imprezy, wraz z oprawa wizualną, ozdobami, urządzeniem wnętrza pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, ale i pieniędzy. Nie sposób bowiem zapewnić profesjonalnego wyposażenia i wyżywienia operując cenami detalicznymi, bez dostępu do odpowiednich sklepów i kontaktów do hurtowni.

Odpowiemy na wszystkie pytania!

Zalety imprezy w domu przyjęć

Zalety wszelkich imprez okolicznościowych, mających miejsce w domu przyjęć, a nie w warunkach domowych można podzielić na stricte praktyczne i techniczne całość elastycznej oferty, jaka jest proponowana przez miejsce takie jak Finezja w Żorach umożliwia zupełnie pozostawienie większości czynności przygotowawczych w rękach doświadczonych profesjonalistów. Z kolei w kwestiach technicznych odpada konieczność nie tylko realizacji wstępnych działań, ozdobienia sali, skomponowania posiłków i napojów, ale co równie istotne – sprzątania po skończonym przyjęciu. Elementem ściśle z tym powiązanym pozostaje ryzyko, jakie w środowisku domowym niesie pojawienie się wielu gości, chaos i potencjalne zniszczenia. Mieszkania czy nawet domy jednorodzinne nie są przystosowane ergonomicznie do pomieszczenia większej grupy ludzi, a otoczenie pełne jest bibelotów czy mebli, o które łatwo zahaczyć. Dom Przyjęć Finezja umożliwia natomiast zminimalizowanie takiego ryzyka i pozostawienie mieszkania nietkniętym przy jednoczesnym zadowoleniu wszystkich z odbytej imprezy.

Dlaczego warto zorganizować przyjęcie u nas?

Zamówienie organizacji przyjęcia w miejscu innym niż mieszkanie, bardziej profesjonalnym i zlokalizowanym wśród przyrody jest atrybutem ponoszącym także prestiż całego przedsięwzięcia. Oprawa techniczna wymaga jedynie ustalenia szczegółów z właścicielami obiektu, podczas gdy zamawiający zwolniony jest ze zdecydowanej większości pojedynczych działań zmierzających do finalizacji eventu.

Nasza wieloletnia praktyka pokazuje, że Dom Przyjęć Finezja jest w stanie zapewnić również korzystniejsze warunki cenowe niż miałoby to miejsce przy samodzielnemu zespalaniu ze sobą kolejnych elementów. Wbrew pozorom koszty zarówno małej, jak i większej imprezy okolicznościowej są wyższe niż w przypadku zamówienia eventu w obiekcie.

Jedną z największych zalet wyboru naszego domu przyjęć jest niemal nieograniczona swoboda zabawy zarówno dzieci, jak i dorosłych, która silnie ogranicza się w mieszkaniu czy nawet ogrodzie domku jednorodzinnego z uwagi na sąsiadów. W Domu Przyjęć Finezja z kolei bez problemu zarzucić można na kilka godzin zasady współżycia społecznego i hałasować, śpiewać oraz biesiadować do woli.

Organizujemy:

 • urodziny
 • jubileusze
 • zloty rodzinne
 • chrzciny
 • komunie
 • stypy
 • imprezy i eventy firmowe

Skomponuj menu imprezy okolicznościowej